Kurtgöz İnşaat YUSUF KURTGÖZ ile 1994 yılında Adana / Kozan’da her türlü müteahhitlik işini büyük bir başarı ile gerçekleştirmiş ve gerçekleştirecek kapasite çalışmalarına başlamıştır.

Kurtgöz İnşaat dünya teknolojisindeki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek ülkemiz inşaat sektörüne farklı bir vizyon ve izme kazandırarak inşaat sektörümüzün çağdaş, ulusal, uluslararası arenada en üst düzeye ulaşması gayesiyle Güzel Türkiye’mizin en gözde illerinden Adana / Kozan’da kurulmuştur.

Kurtgöz İnşaat prensip standartları gereği orta ve büyük ölçekli projeleri Adana / Kozan bölgesinde geliştirip Türkiye geneli yaymayı hatta uluslararası platformlarda da uygun projeleri modern hayata uyarlamayı hedeflemektedir.

Sektördeki gelişmeleri ve sahadaki yeni talepleri baz alarak profesyonel yönetimi, üstün idari ve ekonomik – finansal  birikimle sektörde öncü firmaların gururu ve bilinciyle projelerini sürdürmektedir.  Büyük devasal mühendislik projelerini modern platformlarda güncel hayata indirgeyip Türkiye’nin her bir bölgesinde lider, örnek, kaliteli ve vizyon sahibi kimliğiyle bir çok projeye imzasını atmıştır. Üstlendiği taahhütleri en hızlı zamanda vizyonist kimliğiyle en hızlı zamanda ve istenilen kalitenin kat ve kat üzerinde başarılı bir şekilde tamamlayarak sektöründe haklı, takdire şayan, saygıdeğer yerini almıştır. Kurtgöz İnşaat ailesi yatırımın adresi projeleri ve taahhütlerinde uluslararası idare tekniğiyle sahada Kurtgöz İnşaat ismi kalitesinde tescillenmiş malzeme ve işçiliği seçerek projelerini en hızlı bir şekilde tamamlamayı portföy politikası olarak prensiplerine uyarlayıp uygulamıştır.

Saygılarımızla

METEHAN KURTGÖZ

KURTGÖZ İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI